Restaurant Menu (7.x-1.0-rc3) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Description
ug: بايانى

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Image
ug: سۈرەت

en: Other
ug: باشقا

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Add menu
ug: تىزىملىك قوشۇش
