Restaurant Pages (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Download
be: Сцягнуць

en: Menu
be: Меню

en: Contact
be: Кантакт

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
be: На многіх сайтах <em>Галоўнае</em> меню выкарыстоўваецца для паказу асноўных разделаў сайта, і часта ў верхняй навігацыйнай панэлі.
