Restaurant Pages (7.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Download
bg: Свали

en: Menu
bg: Меню

en: Contact
bg: Контакт

en: Main menu
bg: Основно меню
