Restaurant Pages (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
bo: འདེམས་བྱང་<em>གཙོ་བོ་</em>་ནི་དྲ་ཚིགས་མང་ཆེ་བའི་ཐོག་གི་ཚན་ཁག་གཙོ་བོ་དག་སྟོན་བྱེད་ལ་སྤྱོད་བཞིན་ཡིན། རྒྱུན་དུ་ཕྱོགས་སྟོན་ངོས་ཀྱི་ཐོད་དུ་གནས་ཡོད།
