Restaurant Pages (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Download
cs: Stáhnout

en: Contact
cs: Kontakt

en: Events
cs: Události

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
cs: <em>Hlavní</em> menu na mnoha stránkách zobrazuje hlavní sekce stránek a často se nachází v horní navigační liště.
