Restaurant Pages (7.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Menu
cy: Dewislen

en: Contact
cy: Cyswllt

en: Events
cy: Digwyddiadau
