Restaurant Pages (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Download
et: Allalaadimine

en: Menu
et: Menüü

en: Contact
et: Kontakt

en: Main menu
et: Peamenüü

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
et: <em>Peamenüüd</em> kasutatakse paljudel lehtedel peamiste sektsioonide kuvamiseks, see asetseb tihti ülemisel navigeerimisribal.

en: Footer Menu
et: Jaluse menüü
