Restaurant Pages (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Download
eu: Deskargatu

en: Menu
eu: Menua

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Events
eu: Gertaerak

en: Main menu
eu: Menu nagusia
