Restaurant Pages (7.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Menu
hi: सूची

en: Contact
hi: संपर्क

en: Main menu
hi: मुख्य मेनू

en: Contact Us
hi: हमसे संपर्क करें
