Restaurant Pages (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Menu
hr: Izbornik

en: Contact
hr: Kontakt

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
hr: <em>Glavni</em> izbornik se koristi na mnogim lokacijama za prikaz glavnih odjeljaka lokacije, najčešće kao navigacijska traka na vrhu.
