Restaurant Pages (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Download
is: Hala niður

en: Menu
is: Valmynd

en: Contact
is: Tengiliður

en: Events
is: Viðburðir
