Restaurant Pages (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Download
it: Scarica

en: Contact
it: Contatto

en: Reservation
it: Prenotazione

en: Main menu
it: Menu principale

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
it: Il <em>Menu principale</em> è usato in molti siti per elencare le sezioni principali del sito, spesso disposto in una barra orizzontale in alto.
