Restaurant Pages (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Contact
lv: Kontakti

en: Events
lv: Notikumi

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne
