Restaurant Pages (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Download
nl: Downloaden

en: Events
nl: Evenementen

en: Reservation
nl: Reservering

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
nl: Het <em>Hoofdmenu</em> wordt vaak gebruikt om de hoofdonderdelen van de website aan te geven bijvoorbeeld in een menu bovenaan de pagina.

en: Footer Menu
nl: Voetmenu

en: About Us
nl: Over ons
