Restaurant Pages (7.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Download
ru: Скачать

en: Menu
ru: Меню

en: Contact
ru: Контакт

en: Events
ru: Мероприятия

en: Reservation
ru: Бронь

en: Main menu
ru: Главное меню

en: Restaurant
ru: Ресторан

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
ru: Меню основных ссылок показывает главные разделы сайта. Обычно выводятся в виде горизонтальной полосы вверху страницы.

en: Contact Us
ru: Связаться с нами
