Restaurant Pages (7.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Download
el: Λήψη

en: Menu
el: Μενού

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Events
el: Γεγονότα

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
el: Το <em>Κύριο</em> μενού χρησιμοποιείται σε πολλές ιστοσελίδες για να δείχνει τις κεντρικές ενότητες της ιστοσελίδας, συχνά σε ένα μενού πλοήγησης στην κορυφή.
