Restaurant Pages (7.x-1.0-rc2) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Download
es: Descargar

en: Menu
es: Menú

en: Contact
es: Contacto

en: Events
es: Eventos

en: FAQs
es: Preguntas frecuentes

en: Reservation
es: Reserva

en: Main menu
es: Menú principal

en: Restaurant
es: Restaurante

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
es: El menú <em>Principal</em> se usa en muchos sitios web para mostrar las secciones principales del sitio, generalmente en una barra de navegación superior.
