Restaurant Pages (7.x-1.0-rc2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Download
gl: Descargar

en: Menu
gl: Menú

en: Contact
gl: Contacto

en: Events
gl: Eventos

en: Main menu
gl: Menú principal

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
gl: O menú <em>Principal</em> empregase en moitos sitios web para amosar as seccións principais do sitio, xeralmente nunha barra de navegación.
