Restaurant Pages (7.x-1.0-rc2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Download
mn: Татах

en: Menu
mn: Цэс

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Main menu
mn: Гол цэс
