Restaurant Pages (7.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Download
pl: Pobierz

en: Contact
pl: Kontakt

en: Events
pl: Wydarzenia

en: FAQs
pl: Najczęściej zadawane pytania

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Restaurant
pl: Restauracja

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
pl: <em>Główne</em> menu wykorzystywane jest na wielu witrynach do pokazywania najważniejszych sekcji serwisu, często w górnej części witryny.
