Restaurant Pages (7.x-1.0-rc2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Contact
ta: தொடர்பு

en: Main menu
ta: முதன்மைப் பட்டி
