Restaurant Pages (7.x-1.0-rc2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Download
tr: İndir

en: Menu
tr: Menü

en: Contact
tr: İletişim

en: Events
tr: Etkinlikler

en: Main menu
tr: Ana menü

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
tr: Bir çok sitede kullanılan ve genellikle üst gezinti menüsünde bulunan <em>Ana</em> menü sitenin ana bölümlerini gösterir.
