Restaurant Pages (7.x-1.0-rc2) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Download
uk: Завантаження

en: Menu
uk: Меню

en: Contact
uk: Контакт

en: Events
uk: Події

en: FAQs
uk: Часті запитання

en: Reservation
uk: Резервування

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Restaurant
uk: Ресторан

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
uk: <em>Головне</em> меню використовується на більшості сайтів для доступу до його основних розділів і найчастіше знаходиться у верхній навігаційній панелі.

en: Contact Us
uk: Зв'яжіться з нами
