Restaurant Pages (7.x-1.0-rc3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Download
eo: Elŝutu

en: Menu
eo: Menuo

en: Contact
eo: Kontakto

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo
