Restaurant Pages (7.x-1.0-rc3) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Download
hu: Letölt

en: Menu
hu: Menü

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Events
hu: Események

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Restaurant
hu: Étterem

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
hu: A <em>Fő</em> menü célja jellemzően a webhely főbb egységeinek hivatkozása, általában a felső navigációs sávban.
