Restaurant Pages (7.x-1.0-rc3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Download
vi: Tải về

en: Contact
vi: Liên hệ

en: Events
vi: Sự kiện

en: Main menu
vi: Trình đơn chính
