Restaurant Pages (7.x-1.0-rc2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Download
ca: Baixa

en: Menu
ca: Menú

en: Contact
ca: Contacte

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Main menu
ca: Menú principal

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
ca: El menú <em>Principal</em> s'utilitza a la majoria dels llocs per a mostrar les seccions principals del lloc, sovint a una barra de navegació superior.

en: Contact Us
ca: Contacta'ns
