Restaurant Pages (7.x-1.0-rc2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Download
he: הורדה

en: Menu
he: תפריט

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Events
he: אירועים

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Contact Us
he: יצירת קשר
