Restaurant Pages (7.x-1.0-rc3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Download
ku: داگرتن

en: Menu
ku: پێڕست

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی
