Restaurant Pages (7.x-1.0-rc2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Menu
my: မီနူး

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Main menu
my: ပင်မ menu
