Restaurant Pages (7.x-1.0-rc3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Menu
th: เมนู

en: Contact
th: ติดต่อ

en: Restaurant
th: ร้านอาหาร

en: About Us
th: เกี่ยวกับเรา
