Restaurant Radix (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Layout
gl: Disposición

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Width
gl: Ancho

en: Theme Settings
gl: Configuración do tema visual
