Restaurant Radix (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Layout
he: פריסה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Width
he: רוחב

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Branding
he: מיתוג
