Restaurant Radix (7.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Layout
hi: ख़ाका

en: Footer
hi: पादलेख

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Sidebar
hi: साइडबार

en: Copyright
hi: कॉपीराइट

en: Background image
hi: पृष्ठभूमि पर छवि /चित्र
