Restaurant Radix (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Layout
ja: レイアウト

en: Footer
ja: フッター

en: Width
ja: 幅

en: Sidebar
ja: サイドバー

en: Copyright
ja: 著作権
