Restaurant Radix (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Footer
lt: Poraštė

en: Width
lt: Plotis

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta
