Restaurant Radix (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Layout
nl: Lay-out

en: Footer
nl: Voet

en: Width
nl: Breedte

en: Theme Settings
nl: Thema-instellingen

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Full width
nl: Volledige breedte

en: Footer text
nl: Voettekst
