Restaurant Radix (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Layout
pl: Układ

en: Footer
pl: Stopka

en: Width
pl: Szerokość

en: Theme Settings
pl: Ustawienia szablonu

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Footer text
pl: Tekst stopki
