Restaurant Radix (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Footer
sk: Päta

en: Width
sk: Šírka

en: Theme Settings
sk: Nastavenia témy vzhľadu

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Drupal is a registered trademark of Dries Buytaert.
sk: Drupal je registrovaná ochranná známka spoločnosti Dries Buytaert.
