Restaurant Radix (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Layout
vi: Bố cục

en: Footer
vi: Phần chân

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: Background image
vi: Ảnh nền

en: Branding
vi: Thương hiệu
