Restaurant Radix (7.x-1.0-rc2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Layout
ar: التنسيق

en: Footer
ar: التذييل

en: Width
ar: العرض

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة

en: Branding
ar: العلامة التجارية
