Restaurant Radix (7.x-1.0-rc2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Layout
ca: Disposició

en: Footer
ca: Peu

en: Width
ca: Amplada

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Copyright
ca: Drets de còpia
