Restaurant Radix (7.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Width
el: Πλάτος

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη
