Restaurant Radix (7.x-1.0-rc2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Layout
fr: Mise en page

en: Footer
fr: Pied de page

en: Width
fr: Largeur

en: Theme Settings
fr: Paramètres de thème

en: Sidebar
fr: Barre latérale

en: Full width
fr: Pleine largeur

en: Background image
fr: Image d'arrière-plan
