Restaurant Radix (7.x-1.0-rc2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Content
id: Konten

en: Layout
id: Tata letak

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Width
id: Lebar

en: Copyright
id: Hak Cipta

en: Background image
id: Gambar latar
