Restaurant Radix (7.x-1.0-rc2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು

en: Background image
kn: ಹಿನ್ನಲೆಯ ಚಿತ್ರ
