Restaurant Radix (7.x-1.0-rc2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Footer
lv: Kājene

en: Width
lv: Platums

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Copyright
lv: Autortiesības
