Restaurant Radix (7.x-1.0-rc2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Layout
sl: Postavitev

en: Footer
sl: Noga

en: Width
sl: Širina

en: Theme Settings
sl: Nastavitve teme
