Restaurant Radix (7.x-1.0-rc2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Layout
uk: Макет

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Width
uk: Ширина

en: Theme Settings
uk: Настроювання Шаблону

en: Sidebar
uk: Панель

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Background image
uk: Зображення тла

en: Footer text
uk: Текст нижнього колонтитулу

en: Branding
uk: Брендування
