Restaurant Radix (7.x-1.0-rc3) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Layout
es: Diseño

en: Footer
es: Pie de página

en: Width
es: Ancho

en: Theme Settings
es: Configuración de tema visual

en: Sidebar
es: Barra lateral

en: Branding
es: Nombramiento
